Beyaz TV'den Kovulan Ertem Şener'in Yerine Bakın Kim Geldi?

Beyaz TV spor müdürü ve Beyaz Futbol program sunucusu Ertem Şener'in kanalla yollarının ayrılmasının ardından yerine geçen isim Onur Yıldız oldu.

Beyaz TV'den Kovulan Ertem Şener'in Yerine Bakın Kim Geldi?

Beyaz TV'de spor müdürlüğü ile Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarındaki sunuculuk görevlerinden istifa eden Ertem Şener'in yerine Beyaz Futbol programında kanalın spor servisinde görev yapan Onur Yıldız ekrana çıkacak.

onur yıldız beyaz tv

BEYAZ FUTBOL ONUR YILDIZ VE SİNAN ENGİN İLE YOLA DEVAM DEDİ

Sunucu Ertem Şener geçtiğimiz gün Beyaz TV'de spor müdürlüğü ile Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarındaki sunuculuk görevlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Şener'in istifası sonrası programları kimin sunacağı merak konusuydu. Beyaz TV spor servisinde görev alan Onur Yıldız'ın spor müdürlüğüne getirildiği ve Ertem Şener'in yerine Beyaz Futbol programını sunacağı öğrenildi.

onur yıldız stüdyo spor

Yıldız, kişisel Instagram hesabının hikaye bölümünden "Bu gece 23.30'da Beyaz Futbol'da Sinan Engin ile karşınızdayız" şeklinde paylaşım yaptı.

ertem şener onur yıldız

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ertem Şener, "Kamuoyuna açıklamam; Gördüğüm lüzum üzerine Beyaz Tv ile bugün "KENDİ İSTEĞİMLE" yollarımı ayırdım. Beyaz Futbol ve Derin Futbol'a bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim. Sn. Osman Gökçek'e 9 yıldır gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerimi borç bilirim" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER