Arda Turan Geleneği Bozmadı! Yeni Arabasının Fiyatı Dudak Uçuklattı

12 yaşında futbol hayatına Galatasaray'da başlayan Arda Turan 9 yıl aradan sonra yuvasına geri döndü. Her transferinde kendine yeni bir otomobil alan yıldız futbolcu, garajına 4 milyon liralık özel yapım bir Audi RS 6 ekleyerek kutladı.

Arda Turan Geleneği Bozmadı! Yeni Arabasının Fiyatı Dudak Uçuklattı

Arda Turan, 2005 ile 2011 yılları arasında Galatasaray'da 6 yıl forma giydi. Sarı kırmızılı formayla 127 maça çıkan futbolcu, 30 gol kaydetti. Sonrasında İspanya macerası başlayan Turan, Atletico Madrid ve Barcelona formalarını terletti. Arda Turan, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra yuvası Galatasaray'la yeniden el sıkıştı. Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, Sarı Kırmızılı kulübe imza atar atmaz,  bugüne kadar her transferinde araba alan yıldız futbolcu, garajına yeni bir otomobil daha ekledi.12 yaşından beri top koşturduğu Galatasaray’da kaptanlığa terfi edince Aston Martin satın alarak dikkatleri üzerine çekmişti.

arda turan

2011 yılında Atletico Madrid’e transfer olduğunda BMW alan Turan, 4 yıl sonra Barcelona takımına geçtiğinde de Ferrari F12 Berlinetta’yı koleksiyonuna eklemişti. 2018’de Barcelona’dan Başakşehir’e gelirken Mercedes E serisi otomobil alan ünlü futbolcunun garajında ayrıca bir Bentley Bentayga ve Lamborghini Gallardo da bulunuyor.

''GELENEĞİ BOZMADI''


Arda Turan, yaklaşık 10 milyon TL’lik garajına bu kez de bir Audi RS ekledi. Özel yapım otomobili için 4 milyon TL harcayan yıldız futbolcu, geleneği bozmadı ve Galatasaray’a 9 yıl sonra dönüşünü de koleksiyonuna yeni bir parça ekleyerek kutladı.

Audi RS

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER