Acun Ilıcalı’dan flaş Ali Koç açıklaması!

Yapımcı Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç ile gerginlik yaşadığına dair çıkan haberleri sert bir dille yalanladı.

Acun Ilıcalı’dan flaş Ali Koç açıklaması!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın futbolcularla ve teknik ekiple çok fazla içli dışı olmasına tepki gösterdiği iddiası spor kamuoyuna bomba gibi düştü.

İSTİFADAN KARARINDAN VAZGEÇİRDİ

Sözcü'de yer alan habere göre; Trabzonspor maçı öncesinde istifa kararı alan Emre Belözoğlu'nu bu kararından caydıran isim olan Ilıcalı, Belözoğlu'nun takımın başına geçmesinin ardından takımla daha yakından ilgilenmeye başladı.

Acun Ilıcalı’dan flaş Ali Koç açıklaması!

“BEN BİLMİYORUM SEN NEREDEN BİLİYORSUN ACUN?”

Alanya deplasmanına özel uçağıyla giden Ali Koç'un sakatlığı bulunan Mesut Özil’le ilgili “Acaba oynar mı?” sorusuna Ilıcalı'nın “Oynayacak, ben konuştum” cevabını vermesi Başkan'ı kızdırdı. Ilıcalı'ya, “Ben bilmiyorum sen nereden biliyorsun Acun” diyen Koç, “Bu kulüp için çok çaba harcıyorsun çok şeyler yaptın ama bu kadar takımın içinde olmanı doğru bulmuyorum” çıkışını yaptı.

Acun Ilıcalı’dan flaş Ali Koç açıklaması!

YALANLAMA GELDİ

Ortaya atılan bu iddianın ardından Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yaptı. Yapılan haberi sert bir dille yalanlayan Acun Ilıcalı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“YAPILAN HABER ART NİYETLİ”

"Bugün hakkımda yapılan haber belli ki bir plan dahilinde Fenerbahçe kulübünün içine fitne sokma amaçlı yapılan art niyetli ve yalan dolu bir haberdir. Haberde geçen her konu yalan olduğu için genel bir yorum yapmam gerekiyor. Başkanımız Ali Koç ile aramızda bahsi geçen konuların hiçbiri olmadığı gibi kendisi beni 2 gün önceki Kayseri maçında uçağında misafir etmiştir. Futbolcularımızla daha önce yenen ve takım içi birlikteliğin ispatı olan bir yemeğin Sivas maçından bir gün önce gibi gösterilmesi art niyetin kesin bir ispatıdır.

Acun Ilıcalı’dan flaş Ali Koç açıklaması!

“BAZI KESİMLER FİTNE SOKMA DERDİNDELER”

Fenerbahçe için elimden geldiğince bazı rakip taraftarların bana göre haksız protestolarını göze alarak maddi manevi destekte bulunmaya çalışıyorum. Gerek Başkanımızın gerek taraftarımızın bunu fazlasıyla takdir etmesi de belli çok mutlu ediyor ama belli ki bazı kesimler akıllarınca beni karalayıp fitne sokma derdindeler.

Acun Ilıcalı’dan flaş Ali Koç açıklaması!

“FENERBAHÇE İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Emre Belözoğlu'nun zor bir dönemde takımımızı 8 puan gerideyken devralması, takımımızın şampiyonluğu kıl payı kaçıracak kadar iddialı yere gelmesi ve camiaya ümit veren bir futbol oynaması da belli ki birilerini oldukça tedirgin etmiş ve nasıl termine ederiz hesapları başlamış. Fenerbahçeli taraftarlar olarak birlik ve beraberlikle çok güzel günlere ulaşacağımızı biliyoruz. Ben de taraftarı olduğum bu güzel kulüp için ne gerekiyorsa gözümü kırpmadan yapmaya devam edeceğim ve bu çirkin zihniyet amacına asla ulaşamayacak."

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE