Acun Ilıcalı'dan Bomba Futbol Kararı! Rotayı Hollanda'dan İngiltere'ye Kırdı

Acun Ilıcalı, futboldaki yatırımlarında pusulayı değiştirdi. 1 yıl kadar önce Hollanda kulübü Fortuna Sittard'ı satın alan Acun Ilıcalı, söz konusu kulüple yollarını ayırdığını açıkladı.

Acun Ilıcalı'dan Bomba Futbol Kararı! Rotayı Hollanda'dan İngiltere'ye Kırdı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Hollanda ekibi Fortuna Sittard'dan yatırımlarını çektiğini ve İngiltere'den bir kulüp alarak yatırımlarına devam edeceğini duyurdu.

Acun Ilıcalı

Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Futbol yatırımlarımıza İngiltere liginden bir kulüp alarak devam etmek istiyoruz. Güzel başarılar yaşadığımız Fortuna Sittard'a veda ediyoruz. Alt sıralarda dahil olduğumuz bu güzel kulübü iyi yerlere getirdiğimizi düşünüyorum. Kulüpteki güzel insanlara başarılar diliyorum" yazdı.

15 TEMMUZ 2020'DE FORTUNA SITTARD'I ALDIĞINI DUYURMUŞTU

Acun Ilıcalı, Hollanda 1. Futbol Ligi takımlarından Fortuna Sittard'ı yaklaşık bir yıl önce satın aldı.

Fortuna Sittard

Acun Ilıcalı, o tarihlerde kulübün Instagram hesabı için destek istedi. Survivor programının finalinde açıklamalarda bulunan Ilıcalı, izleyicilerden kulübün Instagram hesabını takip etmelerini istedi.

Ilıcalı, "Hollanda’da Fortuna Sittard maceramız başladı, hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.

Fortuna Sittard, Hollanda 1. Futbol Ligi olan Eredivisie’de mücadele ediyor. Fortuna Sittard gelecek sezon da Eredivisie’de mücadelesine devam edecek.

ILICALI'NIN ALMAK İSTEDİĞİ KULÜP HANGİSİ?

Acun Ilıcalı'nın İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich'i satın alabileceği iddia edildi.

 West Bromwich, şu sıralar İngiltere Premier Ligi'nde 19. sırada yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 19:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE