Yalı Çapkını'ndaki fantezi sahnesine izleyicilerden sert tepki: Midem bulandı Yalı Çapkını'ndaki fantezi sahnesine izleyicilerden sert tepki: Midem bulandı

Son olarak oyuncu Sitare Akbaş ile uzun süreli aşk yaşayarak ayrılan şarkıcı Murat Dalkılıç'ın 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı Merve Boluğur'un evinin bulunduğu sokakta görüntülenmesi kafaları karıştırdı. Geçtiğimiz sene birbirlerine karşılık göndermeler yaparak tartışan çiftin barıştığı iddia edilirken beklenen cevap da geldi.

Haklarında çıkan barışma haberlerini tiye alan şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı yorumda "Nasıl yani? Ama böyle yarım anlatıyorsunuz siz de. Hevesimiz kursağımızda kalıyor anlatın şunu bir adam akıllı" dedi.

Sokağında görülmesi kafa karıştırmıştı! Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç iddialarına yanıt!

Kumral erkeklere karşı olan ilgisini her fırsatta dile getiren ve 53 evli kaldığı eski eşi Mert Aydın'dan da hep "Kumralım" diye bahseden Merve Boluğur ise Instagram hesabının hikaye kısmından bir paylaşım yaptı. Kendi fotoğrafını paylaşan Boluğur, "Benim sokağımda başka kumral var" notunu yazarak barışma iddiasını yalanladı.

Murat Dalkılıç'ın sabah saatlerinde eski eşi Boluğur'un Beşiktaş'ta bulunan evinin sokağından çıkarken görüntülendi. Şarkıcının, o sokakta görünmesi ve hızlı adımlarla oradan ayrılması mahalle sakinlerinin de dikkatini çıktı. Mahalle sakinlerinin, "Acaba Merve ile Murat barıştı mı?" yorumları yapmasına sebep oldu.

Sokağında görülmesi kafa karıştırmıştı! Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç iddialarına yanıt!