Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

“Çok istekliyim. Heyecanlandığım, emek verdiğim şeyler de var. Biraz daha şekillendiğinde yeni hikâyeler anlatmaya başlayacağım.”ki çocuklu hayatı hakkında konuşan Kobal, “Hayatım dolu dolu geçiyor. Her gün aile olmanın tecrübesine ve heyecanına gözümü açıyorum. Kendime zaman ayırıyorum, kızlarımla birlikte çok şey öğreniyorum. Her gün sürprizli yeni bir macera diyebilirim” dedi.

655302564e3fe10c545126ae

Oyuncu, kızlarını sosyal medyadan uzak tutma kararı aldıklarını da söyledi: “Onların sosyal medyadan uzak olması tercihimiz. Zor oluyor ama mümkün olduğunca kendi elimizde olan tüm tercihlerde bunu sağlıyoruz.”

Eleanor Roosevelt’i oynamak isterdim

Sinem Kobal  dergideki röportajında hayalindeki rolü de açıkladı: “Eleanor Roosevelt’in hayatını canlandırmayı çok isterdim. Uluslararası İnsan Hakları Bildirgesi’ni Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’na sunan ve kabul edilmesini sağlayan dünyanın ilk first lady’si. En sevdiğim sözlerinden biri şu: Küçük insanlar kişileri, orta halliler olayları, büyük insanlar ise fikirleri konuşur.”