Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu anne-baba olmak için gün sayıyordu. Güzel oyuncu Sinem Kobal’ın bugün sabah saatlerinde doğum yaptığı öğrenildi. Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift duygularını paylaştı.

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu Kızları Lalin İle İlk Kez Görüntülendi

Babalık heyecanı yaşayan Kenan İmirzalıoğlu duygularını şu sözlerle anlattı: “Gerçekten çok mutluyuz. Allah bekleyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Çok güzel bir duygu, herkese nasip olur inşallah”

DÜN ÖĞLEN SAATLERİNDE DOĞDU

DÜN ÖĞLEN SAATLERİNDE DOĞDU

Doğum sonrası ilk kez konuşan Sinem Kobal, “Sağlığı yerinde. Dün öğlen saatlerinde doğdu. Heyecanlıyız biz de. Bir an önce biz de evimize geçelim, yeni hayatımıza başlayalım” dedi.

“HER AN YANINDAYDIM”

Doğuma girdiğini söyleyen İmirzalıoğlu, “Her anında Sinem’in yanındaydım, çok güzeldi” dedi.

“HASTANE TEDBİRLERİNE UYDUK”

Konuşmasına devam eden İmirzalıoğlu, “Kat kapandı, beş oda kapandı gibi haberler duydum. Bunların aslı astarı yok, biz hastane ne tedbir aldıysa onlara uyduk.  Aileden 2-3 kişi vardı, pandemi dolayısıyla  eşimiz dostumuz gelemedi. O çıkan şeyler çok manasız ve anlamsız. Biz hastanenin aldığı tedbirlere uyum sağladık” ifadelerini kullandı.