Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; genç yatırımcı Simge Sütşurup, bir Bitcoin şirketinin yanlış işlemi nedeniyle 1.5 milyon TL zarar ederek mağdur oldu. Bitci Teknoloji, Sütşurup’un kendilerine yaptığı yatırımı yanlış işleme alarak, dolandırıldıklarını iddia etmiş ve savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ancak sonradan işlem hatasının kendilerinden kaynaklandığını fark ederek, suçlamayı geri çekmiş ve özür dilemişti.

Selami Şahin sessizliğini bozdu! Taciz iddiaları hakkında ilk kez konuştu: "Bana tuzak kurdular" Selami Şahin sessizliğini bozdu! Taciz iddiaları hakkında ilk kez konuştu: "Bana tuzak kurdular"

Simge Sütşurup, dolandırıcıkla suçlandı!

Neler olduğunu merak edip Simge Sütşurup’u aradım.
Üzgün olduğunu söyleyerek, olayın iç yüzünü anlattı: “Aldığım coin’lerin fiyatının 1/3 oranında düşmesi üzerine, bunun sebeplerini sorgulayan bir ihtarnameyi şirkete gönderdim. Bir gün sonra bu asılsız iddiaları içeren şikâyete maruz kaldım! İddialarının asılsız olduğunun farkına varan şirket, tüm suçlamaları geri çektiğine ilişkin beyanlarını savcılığa bildirdi. Esas zarara uğratılan ben olmama rağmen, asılsız iddiaların basında yer alması beni ve ailemi üzdü.”