Sezen Aksu, sözü ve müziği kendisine ait düzenlemesi de Mustafa Ceceli tarafından yapılan Kendimce şarkısını Youtube da yayınladı.

sezen aksu

Minik Serçe, albümüyle ilgili şarkılarını paylaşırken dinleyicilerine özel mektuplar da yazıyor. Aksu, Kendimce ile birlikte kaleme aldığı mektubunda "Malum zor zamanlardan geçiyoruz ama yine de enseyi karartmayalım" mesajı verdi.

Yeni şarkılarını dinleyicilerine yönelik mektuplarla yayınlayan Sezen Aksu, “Kendimce”nin klibini de YouTube’da yine mektupla paylaştı.

"BELLİ Kİ KURCALAMIŞIM"

Ünlü sanatçı sevenlerine şöyle seslendi: “Bir süre ara verdikten sonra ‘Demo 2’ albümü şarkılarına devam ediyoruz. Şarkımızın adı: Kendimce. Mustafa Ceceli’nin ilk albümünde söylediği, çok öne çıkmamış ama benim sevdiklerimden biri bu. Yayınladığımız, şarkının ilk hali. Sözleri de farklı Ceceli’nin söylediğinden. Belli ki kurcalamışım son şeklini alana kadar.

sezen aksu

"DİYECEĞİMİ DEMİŞTİM ZATEN MALUM ZOR ZAMANLARDAN GEÇİYORUZ"

Nagihan Karadere evlatlıktan reddedildi! Kardeşinden şok sözler Nagihan Karadere evlatlıktan reddedildi! Kardeşinden şok sözler

Fazla da bir şey yok anlatılacak, diyeceğimi demişim zaten. Daha fazlası ‘İzahlı Matematik, Nimet Çalapala’ olur artık. Anlatacak bir sürü komik hikayem var aslında.

sezen aksu

Lâkin, mâlum tatsız zamanlardayız. ‘Bir ooof çeksem karşıki dağlar yıkılır’ türküsü misâli. Bu defalık bu kadar olsun, illâ ki telâfi ederiz. Yine de enseyi karartmayalım der, gözlerinizden öperim.”