Acun Ilıcalı ile evliliğinden bir çocuğu olan 31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, bir dargın bir barışık olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'yle geçtiğimiz aylarda barıştı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı!

Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj! Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj!

14 Şubat'ı da birlikte geçiren Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'nin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle evleneceği konuşuluyordu. Ünlü çiftten bugün beklenmedik bir karar geldi. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi bugün ayrıldıklarını duyurdu.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı!

Subaşı yaptığı paylaşımda, "Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 seneidr Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerin ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı!