Ülkemizi 2003 yılında Eurovision’da temsil eden ve şampiyonluk kazandıran Sertab Erener, kendisine ait Youtube kanalında hayranlarının sorularını cevapladı. Başarılı şarkıcı, Sezen Aksu ile ilgili de flaş bir itirafta bulundu.

Sertab Erener’den Flaş İtiraf! ‘Sezen Aksu Öyle Bir Şey Dedi ki..’

Alişan Aziz Yıldırım'dan özür diledi Alişan Aziz Yıldırım'dan özür diledi

“TİTREK SESLE SAHNEDE OLMAK İSTEMEM..”
Gelecek planıyla ilgili sorulan “Sahneleri ne zaman bırakacaksınız?” sorusuna cevap veren Sertap Erener, “Ben ölene kadar şarkı söylerim diyemeyeceğim çünkü bu bir kas. Ses kası bir yerde seni terk ediyor. Bu gerçekliği görüp ona göre hayatın diğer bölümünde başka temeller atmak lazım. Şarkı sözü, melodi ya da beste yapmaya devam edersin. Sahneye çıkmazsın. Sahneye çıkmadığın zaman başka şeyler bulursun. Benim de bu tarz fikirlerim, planlarım var. Titreyen sesle sahnede olmayı çok tercih etmem açıkçası” ifadelerini kullandı.

SEZEN AKSU BANA ÖYLE BİR CÜMLE KURDU Kİ..”
25 yıl önce kolit hastalığı geçiren Erener, hastalığı döneminde yaşadığı sıkıntılardan da bahsetti. Sertab Erener o günleri anlatırken Sezen Aksu ile ilgili flaş bir itirafta bulundu.

Sertab Erener’den Flaş İtiraf! ‘Sezen Aksu Öyle Bir Şey Dedi ki..’

O dönemlerde Sezen Aksu’nun hastaneye gelerek “Çıkıp geleceksin yarım kalan albümü tamamlayacağız” sözlerini hatırlatılınca Sertab Erener şöyle konuştu:
“İlk ve ikinci albüm arasında zaten hep hastaydım. O sürecin tamamında iyi ki de aşkla yapmak istediğim hayalim vardı da beni hastayken ayakta tutabildi. Çok kötü olduğum bir noktada Sezen bana öyle bir cümle kurdu ki belki de vazgeçecektim, aydınlandım. Ve yeniden o içimdeki gücü buldum ve ayağa kalktım”

“MAGAZİN MALZEMESİ DEĞİLİM..”

Sertab Erener’den Flaş İtiraf! ‘Sezen Aksu Öyle Bir Şey Dedi ki..’
“Magazin sizin ruhunuza, müziğinize zarar veriyor mu?” sorusuna cevap veren Sertab Erener, zarar vermediğini vurgulayarak, “Ben hiçbir zaman magazin materyali olmadım. Ne hayatım ne de müziğim magazinsel bir şeye ihtiyaç duymuyor. Ünlü olmak için yola çıkmadığımdan, magazin benim hayatımın hep dışında kaldı. Mecburen karşılaştığım anlar var tabii. O anları da doğru yönetmeye çalıştım ama ben iyi bir magazin malzemesi değilim açıkçası. Çünkü çok sansasyonel bir hayatım yok. Çok sıkıcıyım aslında, oradan yırtıyorum” ifadelerini kullandı.