2014 yılında evlendiği İrlandalı manken Chloe Loughnan ile evliliğini 2019 yılında sona erdiren Ortaç, geçtiğimiz günlerde eski eşini ve kadınları hedef alan sözleriyle sosyal medyada tepkileri üzerine çekmişti. Son olarak Serdar Ortaç'ın vasiyetine dair açıklaması gündem oldu. Ortaç, mal varlığını açıklayarak kime bırakacağını söyledi.Ünlü popçu Serdar Ortaç  son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınlarla adından söz ettiriyor. Mehmet Ali Erbil ile buluşan Serdar Ortaç mal varlığına dair konuştu.

Mauro Icardi ile Wanda Nara ay yıldızlı bileklik taktı! 'Türk halkına sevgimizi göstermek istedik' Mauro Icardi ile Wanda Nara ay yıldızlı bileklik taktı! 'Türk halkına sevgimizi göstermek istedik'

969131-316731771

"15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırlandım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım" sözleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç öldükten sonra mallarını çalışanlarına bırakacağı iddiasını yeniledi.Gazetemagazin'de yer alan habere göre şarkıcı "Çoluk, çocuk yok. O yüzden çalışanlara vereceğim. Bir ev var zaten. Onu da onlar paylaşacaklar" dedi.