Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Seray Sever, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından babası Eral Tamer Sever, koronavirüse yakalandığını ve entübe edildiğini açıklamıştı. Ünlü ismin babası, geçtiğimiz gün yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti. 

Seray Sever babası Tamer Sever'i son yolcuğuna uğurladı!

Eral Tamer Sever'in cenazesi Ortakent Mahallesi'ndeki Kerem Aydınlar Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Bodrum Ortakent Mahalle Mezarlığı'nda gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı! CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı!

Seray Sever babası Tamer Sever'i son yolcuğuna uğurladı!

Seray Sever ve ailesi cenazeye katılırken babasının ölümüyle derinden sarsılan Sever, yakınlarının tesellisiyle güçlükle ayakta durdu.

Babasının mezarının başından bir an olsun ayrılmayan ünlü isim, ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayarken babasının torunlarını göremediğini söyleyerek  "Her şey çok iyi gidiyordu. İşlerim için İstanbul'da bulunuyordum. Babamın vefat haberini alınca yıkıldım, çok üzgünüm. En çok da maalesef torununu görmek nasip olmadı. Durumu iyiydi, bir anda entübe ettik dediler, sonra acı haberi aldık. Allah herkese benim babam gibi bir baba nasip etsin" ifadelerini kullandı.