Sık sık özel hayatı ile magazin basınında yerini alan güzel oyuncu Selin Şekerci'nin yeni sezonda hangi projede yer alacağı hayranları tarafından merak ediliyor. Selin Şekerci'nin yeni adresi belli oldu.

Selin Şekerci ekranlara dönüyor! Karadeniz kızı olacak

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Fox TV için hazırlanan Karadeniz dizisi Asiye'nin hazırlıkları sürüyor. Yönetmenliğini Cemal Şan'ın yapacağı dizinin başrol oyuncusu belli oldu. Son olarak Umut Evirgen'in "Annesinin Kuzusu" filminde kamera karşısına geçen Selin Şekerci "Asiye" dizisinin başrolü oldu.

Selin Şekerci ekranlara dönüyor! Karadeniz kızı olacak

Survivor 2023'te duygulandıran ilginç veda! "Karakter olarak sınıfı geçtin..." Survivor 2023'te duygulandıran ilginç veda! "Karakter olarak sınıfı geçtin..."

Şekerci, dizide dik başlı ve inatçı bir karaktere hayat verecek. Asiye'yi kulağında kulaklıklarıyla müzik dinleyerek çaylıklara tırmanıp çay toplayan bu karakter olarak izleyeceğiz. Hem kültürlü, hem yöresel hayatından ödün vermeyen Asiye, yardımsever kimliğiyle de dikkat çekecek. Dizinin oyuncu seçimi devam ediyor. Dizinin senaryosunu başarılı yazar Onur Koçal kaleme alıyor.