Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu! Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu!

Oyuncu Selahattin Paşalı, uzun zamandır birliktelik yaşadığı Lara Tümer ile nisan ayında evlenmişti. Bodrum'daki nikah törenininde, çiftin giydikleri kıyafetler ile dikkat çekmişti.

Selahattin Paşalı'nın eşi Lara Paşalı: Ağlamaktan helak olmuştum...

Temmuz ayında kızları Pera'ya kavuşan çiftten Lara Paşalı, doğumdan sonra geçirdiği zor günleri takipçileriyle paylaştı.

Selahattin Paşalı'nın eşi Lara Paşalı: Ağlamaktan helak olmuştum...

Paşalı, şunları söyledi:

"Burada daha 9 günlüksün. Ne zor şeymiş emzirmek/emzirmeyi öğrenmek. Ağlamaktan helak olmuştum 'onu besleyemeyeceğim' diye. 'Beceremiyorum' diye kendimi yerken mastit olma yolunda gidiyordum ki imdadıma Ayşe ebe yetişmişti. Saatler süren masajlar sonrasında kendimle baş başa kalıp Zen bir ortam oluşturdum ve olumlamalar yaptım. 'Ben yapabilirim ve yapacağım' dedim ve sakin bir ruh halimle deneyip başardım. Sadece uyuyup kendimi toparlamaya ihtiyacım varmış. Demem o ki her “yeni anne” başka zorluklar yaşıyor. Benim en zorlandığım emzirmeyi ilk günden öğrenememekti. Size basit görünen ama benim için hayatı kolaylaştıran bir şeydi bunu öğrenmek. Fakat en önemli öğrendiğim şey bu süreçte; ilk önce siz iyi olacaksınız, sonra bebeğinize bakacaksınız. Sizleri en çok ne zorlamıştı?"

Selahattin Paşalı'nın eşi Lara Paşalı: Ağlamaktan helak olmuştum...

SEZONU BODRUM'DA AÇTILAR

İkili, doğuma günler kala Bodrum'da objektiflere yansımıştı. Paşalı ve Tümer bir süre plajda sohbet ettikten sonra soluğu Ege'nin serin sularında almıştı.