Koronavirüs salgını nedeniyle sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programına ara vermek zorunda kalan Seda Sayan, Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Daha önce Yemekteyiz programında olduğu gibi, Gelinim Mutfak programını da Onur Büyüktopçu’dan devralan Seda Sayan, Hürriyet’ten Sinem Vural’a konuştu.

Ünlü isim, oğlu Oğulcan Engin’in Ezgi Eyüboğlu’yla yaşadığı ilişkinin yanı sıra, kendi özel hayatıyla da ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“OĞULCAN’LA GÜZEL ANLAŞIYORUZ..”
Her anne gibi oğluna düşkün olduğunu söyleyen Sayan, “Öyle vıcık vıcık bir ilişkimiz yok. Hep yoğun bir anne olduğum için Oğulcan bana çoğunlukla ayak uydurmaya çalışıyor. Ama çok güzel bir ilişkimiz var. Birbirimizi son derece iyi anlayan, birbirimizin fikirlerine saygı duyan, güzel anlaşan bir anne-oğuluz biz. İyiyiz ya” diye konuştu.

Seda Sayan’dan Evlilik Açıklaması! ‘Çok Mutlu Olurum..’

“BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞIYORLAR..”
Daha önce verdiği bir röportajda “Tanıştığım kişiden önce TC kimlik numarası istiyorum” diyen Seda Sayan’a Ezgi Eyüboğlu’yla aşk yaşayan Oğulcan Engin’e “Kızın nüfus cüzdanını al dediğiniz oldu mu?” sorusu soruldu. Seda Sayan şu cevabı verdi:

“Onun gerçekten onayladığım, çok tatlı bir kız arkadaşı var ama yok, öyle bir şey demedim (Gülüyor). Ama olursa da çok mutlu olurum. Onların fikri, ikisinin kararı. Ben sınırlarına girmemeliyim, girmiyorum da ama beğeniyorum. Çok yakışıyorlar birbirlerine.”

“6 KERE EVLENDİM NE OLDU?”
Oldukça keyifli geçen röportajda birbirinden samimi açıklamalar yapan Seda Sayan “Yeniden evlenir misiniz?” sorusuna da yanıt verdi.

Son yolculuğuna uğurlanan oyuncu Seda Fettahoğlu'na büyük vefasızlık! Son yolculuğuna uğurlanan oyuncu Seda Fettahoğlu'na büyük vefasızlık!

“Benim kalbimi kazanmak zor değil” diyen Seda Sayan, “Benim kalbimi kazanmak zor değil de zaman mı yok diyelim ne diyelim? Öyle bir şey de istemiyorum gibi artık. İhtiyaç da duymuyorum sanki. Biri çıkar gelir bir gün mü diyeyim, yani öyle bir dönemdeyim. İşim gücüm, kolonyalarım, böyle mutlu mutlu gidiyorum. Yeniden evlenir miyim? Yok, o defteri kapattım. Artık evlenmem. Olmadı, olduramadım evliliği, çok başarısızım. Yürütemiyorum da zaten. Aman evlenmeyeyim, ne gerek var? 6 kere evlendim de ne oldu?” cevabını verdi.