Şimdilerde 7. kez nikah masasına oturmak için hazırlık yapan Seda Sayan, 14 Şubat'ta sevgilisi Çağlar Ökten'den evlilik teklifi aldı. Geçtiğimiz gün canlı yayında sevgilisine aşkını ilan eden ve evlilik teklini de kabul eden Sayan, güne bomba açıklamalarla başladı.

Dilan Polat’ın lüks yaşamına haraç şoku: Mafyayla başı derde girdi! Dilan Polat’ın lüks yaşamına haraç şoku: Mafyayla başı derde girdi!

Seda Sayan'dan evlilik açıklaması! Çağlar Ökten Seda Sayan'ın tabularını yıktı!

Bağlandığı programda evliliği hakkında merak edilenleri açıklayan Sayan, "Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Aramızda güzel bir enerji var. İkimizin de istediği buydu. Birbirimize çok güvendik, güven benim için çok önemli. Hiç beklemediğim bir anda yani Sevgililer Günü'nde evlilik teklifi aldım. Çağlar'ın hamlesi beni hep şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden de 'sonsuza dek evet' dedim. 14 Şubat'ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti. O an ne dediğini hatırlamıyorum." ifadelerini kullandı. 

Seda Sayan'dan evlilik açıklaması! Çağlar Ökten Seda Sayan'ın tabularını yıktı!

Önceki 6 evliliğinde evlilik sözleşmesini ihmal etmeyen ünlü şarkıcının tabularını, Ökten kırmış olacak ki Sayan, "Temmuz'da düşünüyorduk ama öne aldık. Mayıs'ta nikah masasındayız. Tam tarihini şimdi vermeyeyim. Çağlar'ın araştırılmaya ihtiyacı yok. Çok temiz, düzgün biri. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Yurt dışında evleneceğiz, konsoloslukta. Bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar'la yapmama hiç gerek yok. Doğru zamana ve kadere çok inanan biriyim. Çağlar kendi bütçesinin üstüne çıkarak bana pırlanta yüzük almış. Kıyamam ona. Telli duvaklı gelinlik giymem. Sakin bir elbise giyer erimin peşinden giderim." açıklamasında bulundu.