Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu! Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu!

Geçtiğimiz haftalarda muhabirlerin sorularını yanıtlayan Seda Sayan "Çocuğumun babası hariç geri kalan evliliklerimi saymıyorum. Evlenecek zaman tam bu zamanmış. Daha dinginleştim, şimdi yanımda biri olsun isterdim" açıklamasıyla dikkat çekmesinin ardından kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağrı Ökten'in 14 Şubat'ta evlilik teklifine 'evet' dediği iddia edildi. 

Seda Sayan sevgilisi Çağrı Ökten için sessizliğini bozdu!

Altı kez nikah masasına oturan Sayan ve sevgilisi Çağrı Ökten, geçtiğimiz akşam bir mekanda baş başa yemek yerken görüntülendi. 

Sayan, iddiaların ardından ilk kez açıklama yaparak Uçankuş'a konuştu. Ünlü isim, "Evlilik teklifi aldığım doğru. Çağlar daha önce 1 evlilik yapmış ve 11 yaşında bir oğlu var. Çağlar ile iyi anlaştığımız doğru. Hayırlısını diliyorum" dedi.

Seda Sayan sevgilisi Çağrı Ökten için sessizliğini bozdu!

Öte yandan ünlü şarkıcının nikah masasına oturacağı iddia edilen Ökten'in, Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'den 2 yaş büyük olduğu ortaya çıkınca gözler Engin'e döndü. 

Seda Sayan sevgilisi Çağrı Ökten için sessizliğini bozdu!

1990 doğumlu Oğulcan Engin'in bu evliliği nasıl karşılayacağı ise Sayan'ın sevenleri tarafından merak konusu oldu.