25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Seda Sayan son haliyle şoke etti. Daha önce Seda Sayan'ın genç sevgilisi Çağlar Ökten'in "Dört yıllık ilişkisini bitirip kendisiyle evlenmesi karşılığında albüm sözü verdiği" öne sürülürken, Sayan ise bu iddiaları reddetmişti. Evlilik hazırlığında olan isimden şaşırtan bir video geldi.

"BENDE BU BACAKLAR 20 YAŞINDA BİLE YOKTU"

Tam 29 cm inceldiğini açıklayan evlilik hazırlığındaki Seda Sayan, "Bende bu bacaklar 20 yaşında bile yoktu" ifadesini kullandı.

Seda Sayan düğün öncesi son haliyle şaşırttı

"BACAKLARIMI ÖZELLİKLE GARANTİLETTİM"

"Bacaklarımı özellikle garantilettim, minicik oldum" ifadesini kullanan Seda Sayan'ın giydiği elbisenin de omuz ve bel kısımlarından tutmadığı görüldü.

Seda Sayan düğün öncesi son haliyle şaşırttı

Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu! Hande Erçel, Türkiye'yi yasa boğan felaketle ilgili ilk kez konuştu!

"GİZLEME TARAFTARI DEĞİLDİM"

Geçtiğimiz günlerde sahne öncesi evlilik konusu hakkında konuşan Çağlar Ökten ise, "Çıkan evlilik haberi ile ben çok rahatladım, çünkü ben gizleme taraftarı değildim, üzerimden baskı kalkmış gibi hissettim" ifadelerini kullanmıştı.