Demet Özdemir'den "şiddet" tepkisi Demet Özdemir'den "şiddet" tepkisi

Model ve oyuncu Emily Ratajkowski ile Sebastian Bear McClard, 23 Şubat 2018'de sade bir törenle evlenmişti. New York'ta nikah dairesine giden çift, sadece az sayıdaki arkadaşlarının huzurunda birbirlerine "Evet!" demişti. Emily Ratajkowski, törende de gelinlik giymemişti.

ANNE-BABA OLDULAR

Çift, oğulları Sylvester Apollo Bear'ı geçtiğimiz yıl mart ayında kucağına almıştı. Ratajkowski, bebeği için, "Hayatımın en gerçeküstü, en güzel ve aşk dolu sabahına geldi!" ifadelerini kullanmıştı.

'Sebastian Bear McClard, Emily Ratajkowski'ye bir şans daha için yalvarıyor' iddiası!

Ancak Ratajkowski-Sebastian Bear-McClard çiftinin yollarını ayıracağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Bear-McClard’ın, eşini aldattığına dair ortaya atılan iddiaların bu ayrılığa sebep olduğu düşünülüyor.

People'ın aktardığına göre; Sylvester Apollo Bear isminde bir oğulları olan çiftin kısa zaman önce yollarını ayırdığı ve bu evliliği noktalama kararını Ratajkowski'nin verdiği belirtildi. Dergiye konuşan bir kaynak, "Emily iyi hissediyor ve güçlü. Tamamen oğluna odaklanmış durumda. Anne olmayı seviyor" diye konuştu.

"DEFALARCA İHANETE UĞRADI"

Page Six'e konuşan başka bir kaynak ise, Sebastian Bear McClard'ın "Eşini defalarca aldattığını" ileri sürdü. Ayrıca Ratajkowski'nin, geçtiğimiz hafta katıldığı bir partide alyansını çıkarmış olması, çiftin ilişkisinin sallantıda olduğu söylentilerine sebep olmuştu.

HENÜZ BOŞANMA DAVASI AÇILMADI

31 yaşındaki model, henüz resmi olarak bir boşanma davası açmadı ancak ABD basınında yer alan haberlere göre, Ratajkowski'nin yakın zamanda boşanmak için harekete geçmesi bekleniyor.

"BU OLMAYACAK"

Tüm bunların ardından Ratajkowski'ye yakın bir kaynak Page Six'e konuşarak, şu ifadeleri kullandı:

Sebastian, ona bir şans daha vermesi için Emily'e yalvarıyor. Ama bu olmayacak; çünkü Emily, Sebastian'ın onun arkasından yaptığı birçok şeyi daha keşfetti.

 'Sebastian Bear McClard, Emily Ratajkowski'ye bir şans daha için yalvarıyor' iddiası!

Çiftin arkadaşları ise, bu evliliğin sonunu görecekleri için üzgünler. İkiliye yakın kaynaklardan biri, "Sahip oldukları şey gerçekten özel. Tüm arkadaşları gazetelerde ve manşetlerde onları izlemeyi çok severdi. Çok güzellerdi, ama elbette en güzel ilişkilerin çirkin sonları vardır. Sebastian'ın davranışlarıyla ilgili gerçeğin ne olduğunu bilmiyorum ve onu savunmuyorum; ama ikisinin de sersemlediğini biliyorum. Bu çok üzücü" şeklinde konuştu.

'Sebastian Bear McClard, Emily Ratajkowski'ye bir şans daha için yalvarıyor' iddiası!

"İKİSİ DE GERÇEKTEN ZEKİ"

İsmi paylaşılmayan kaynak, sözlerine; "Herkes onlar için çok heyecanlıydı, çok çabuk evlendiler ama bu onlar için mantıklı geldi. Bence insanlar Sebastian'ın Emily için yeterince iyi olduğunu düşünmüyordu, ama Emily onu anladı. Em mükemmel bir kadın, Sebastian da yakışıklı bir adam ve ikisi de gerçekten zeki" diye devam etti.