Bir döneme damga vuran ünlü oryantal Tanyeli, haziran ayında sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurmuş ve pankreas kanseri olduğunu öğrenmişti. Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu açıklayan Tanyeli'nin kemoterapi tedavisine vakit kaybetmeden, özel bir hastanede başlanmıştı.

Ekran Resmi 2023-10-19 09.39.59

Ünlü isim, her fırsatta pozitif olduğunu ve kanseri yeneceğini belirtmiş, sevenlerinden sık sık dua istemişti. Tanyeli, tedavi sürecinde İtalya ve Fransa'da düzenlenen defile organizasyonlarında podyuma çıkarak moralinin yerinde olduğunu da sevenlerine göstermişti.

Ekran Resmi 2023-10-19 09.40.12

TEDAVİYE KÜBA'DA DEVAM EDECEK

"Pankreas kanseri teşhisi konuldu ve tedavi süreci başladı. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Kanseri Allah'ın da yardımıyla yeneceğime inanıyorum" diyen Tanyeli'nin İstanbul'daki tedavisi, geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı. Dansçının tedavisinin devamı için Küba'ya gitmesine karar verilmişti.

IMG_4072

HASTANE MASRAFLARINI KAPATTILAR

Cumartesi gecesi Küba’ya uçacak olan 52 yaşındaki Tanyeli'ye, sanatçı dostlarından büyük bir jest geldi.

Yakın arkadaşları ZaraHakan Altun ve Haluk Levent’in, ünlü ismin İstanbul'da tedavi gördüğü hastanenin masraflarını kapattığı ortaya çıktı.

IMG_4073

50 yaşındaki Hande Ataizi sırt kaslarını paylaştı! 50 yaşındaki Hande Ataizi sırt kaslarını paylaştı!

"YILDIZ TİLBE BANA ÇOK DESTEK OLDU"

Geçtiğimiz haftalarda bir AVM'de görüntülen Tanyeli, sağlık durumuna ilişkin bilgi vererek şu ifadeleri kullanmıştı:

"Tümörümde yüzde otuz küçülme olduğunu söyledi doktorum, o da beni çok mutlu etti. Yıldız Tilbe maddi manevi bana çok destek oldu, ona buradan çok çok teşekkür ederim."(Milliyet)