Özcan Deniz (50), yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu İranlı modacı Samar Dadgar (28) ile 21 Ocak’ta Zekeriyaköy’deki evinde sade bir törenle evlendi. Nikâh sonrası balayı için Dubai’ye giden çift, kısa bir tatil yapıp Türkiye'ye döndü.

"İLLA EVLENMEK Mİ LAZIM?"

Bu evliliğe karşı çıkan Özcan Deniz'in annesi Kadriye Deniz'in, nikâh törenine katılmaması dikkat çekti. Kadriye Deniz, geçtiğimiz aylarda, "Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj! Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj!

Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. İlla nikah masasına mı oturmak lazım? Belki böyle konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum ama istemiyorum.

Samar Dadgar ile evlenen Özcan Deniz ikinci kez baba oluyor!

"AİLE ARASINDA KALACAKTIR"

Dubai dönüşü eşi ile İstanbul Havalimanı’nda görüntülenen Özcan Deniz, annesinin evliliğe karşı olduğu iddialarına Deniz, “Ailevi sorunlarımız aile arasında kalıyor ve kalacaktır" diyerek soruyu değiştirdi.

Samar Dadgar ile evlenen Özcan Deniz ikinci kez baba oluyor!

OĞLUNA KOŞTU

Dubai'de balayı yapan ünlü şarkıcı ve oyuncu, İstanbul’a gelir gelmez, soluğu eski eşi Feyza Aktan’dan olan 4.5 yaşındaki oğlu Kuzey’in yanında aldı. Baba-oğul özlem giderdi.

Samar Dadgar ile evlenen Özcan Deniz ikinci kez baba oluyor!

SAMAR DADGAR ÜÇ AYLIK HAMİLE

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Özcan Deniz, oğluna müjdeli bir haber de verdi; “Sana kardeş geliyor. Abi olacaksın” dedi. Samar Dadgar’ın, üç aylık hamile olduğu ve kız bebek beklediği öğrenildi.

ÇOCUKTAN AL HABERİ

Kuzey, babasından duyduklarını annesine anlattı. Böylece bebek haberini kısa sürede tüm aile duymuş oldu.