Uyanık Girişimci Saç Dökülmesini 3 Ayda Önleyen Spreyle Köşeyi Döndü

Dünyada birçok erkek ve kadının korkulu rüyası haline gelen saç dökülmesi sorunu çoğu zaman estetik merkezleri ve saç ekim kliniklerinde donör bölgeden alınan köklerin ihtiyaç duyulan bölgeye yeniden ekilmesiyle çözülmeye çalışılıyor. Ancak pandemi döneminde hastalık kapmaktan korkan insanlar hastane ve kliniklere uğramaz oldu. Bu durumu iyi değerlendiren girişimci geliştirdiği saç ekim formülüyle 90 günde dökülen saçları geri kazandıran saç spreyi geliştirdi. Bu girişimle 5 ayda 40 milyon liralık kazanç sağladı.

Uyanık Girişimci Saç Dökülmesini 3 Ayda Önleyen Spreyle Köşeyi Döndü

Dünyada birçok erkek ve kadının korkulu rüyası haline gelen saç dökülmesi sorunu çoğu zaman estetik merkezleri ve saç ekim kliniklerinde donör bölgeden alınan köklerin ihtiyaç duyulan bölgeye yeniden ekilmesiyle çözülmeye çalışılıyor.

saç ekimi

Ancak pandemi döneminde hastalık kapmaktan korkan insanlar hastane ve kliniklere uğramaz oldu. Bu durumu iyi değerlendiren girişimci geliştirdiği saç ekim formülüyle 90 günde dökülen saçları geri kazandıran saç spreyi geliştirdi. Bu girişimle 5 ayda 40 milyon liralık kazanç sağladı.

saç ekim merkezi

Avustralya'nın Sidney şehrinde yaşayan 34 yaşındaki girişimci iş adamı Trung Vien, geliştirdiği saç spreyi sayesinde 5 ayda 5 milyon dolar kazandı. Trung, koronavirüs salgınının patlak verdiği nisan ayında piyasaya sürdüğü spreyi 67 dolardan satışa çıkardı.

90 GÜNDE SONUÇ VERİYOR

Trung, spreyin içindeki maddeler sayesinde saç foliküllerini açtığını ve saç derisinde kan dolaşımını artırarak yeni saç çıkardığını söyledi. Trung, ürünün 90 gün içerisinde sonuç verdiğini ve çıkan saçları kalınlaştırdığını belirtti.

saç ekim spreyi

8 ÜRÜNÜ DAHA PİYASAYA SÜRECEK

Gelecek 12 ay içinde saç ve cilt sağlığı için piyasaya sekiz adet ürün daha sürecek olan Trung, ürünleri denemelerden geçirdikten sonra piyasaya sürecek. Trung'ın kozmetik ürünlerinin yanı sıra e-ticaret, restorant zincirleri bulunuyor.

saç ekim öncesi sonrası

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 00:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER