Ünlü Sunucu Dilay Kemer Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Fenerbahçe TV'de sunuculuk görevini başarıyla yürüten Dilay Kemer uzun süredir boğuştuğu kanser sürecinin zorlu evresine girdi. Gelen son dakika haberine göre durumu kötüleşen Dilay Kemer yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

Ünlü Sunucu Dilay Kemer Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, yoğun bakıma alındı.

dilay kemer fenerbahçe tv

Kemer hakkında açıklama yapan FB TV, "Dualarımız ve kalbimiz seninle" dedi.

Sempatik tavırlarıyla tanınan güzel sunucu Dilay Kemer, bir süredir kanser hastalığıyla mücadele ediyor. Uzun süredir ekrandan uzak kalan Dilay Kemer'in durumunun ciddiyetini koruduğu ve yoğun bakıma alındığı ileri sürüldü.

dilay kemer ali koç fenerbahçe

FENERBAHÇE TV: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ

Twitter'da kısa sürede gündem olan trend listesine giren Dilay Kemer'in durumu hakkında ilk açıklama Fenerbahçe TV'den geldi. Kanalın Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer'e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!" denildi. 

dilay kemer vefa küçük

"HEM FİZİKSEL HEM DE RUHSAL OLARAK ÇOK DEĞİŞTİM"

Dilay Kemer, 30 Ocak'ta yaptığı paylaşımda takipçilerine şu sözlerle seslenmişti: "İlk defa bir TBT gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018'e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm... Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah'ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum. Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum." 

dilay kemer hastane

dilay kemer türk bayrağı

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 20:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE