Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Hakan Taşıyan'ın çok özel durumunu açıkladı

Arabesk müzik şarkıcısı Hakan Taşıyan, 7 ay ölümle mücadele ettikten sonra geçirdiği organ nakli operasyonları sonrası kısmen sağlığına kavuşarak hastaneden taburcu edildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Hakan Taşıyan'ın çok özel durumunu açıkladı

Hakan Taşıyan, geçen yılın ekim ayında karaciğer sirozu ve böbrek yetmezliği tanısıyla hastaneye başvurdu.

Yaklaşık 7 ay süren tedavi sonrası hastaneden taburcu olan Hakan Taşıyan, evinde istirahate çekildi.

Böbrek nakli, dokuları uyumlu olduğu için kız kardeşinden yapılan Taşıyan, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Hayranlarına sevgilerini ileten Taşıyan, "Gün geçtikçe iyiye gidiyorum. En kısa zamanda tekrar yeni bir sayfayla sevdiklerimle birlikteyim inşallah. Sürekli kontrole gelip gidiyorum. Birkaç ay sonra, yaza daha iyi olacağım. Arayan soran herkese, bütün sevdiklerime, sanatçı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

hakan taşıyan hastane

FAHRETTİN KOCA: GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hakan Taşıyan'la ilgi bir mesaj paylaşarak ünlü sanatçıya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Koca, "Değerli ses sanatçısı Hakan Taşıyan dün Ankara Şehir Hastanemizden taburcu oldu. Karaciğer ve böbrek nakli başarıyla tamamlanan Taşıyan’a ve sevenlerine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Tedavide emeği geçen hekimlerimizle tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum."

fahrettin koca hakan taşıyan

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE