Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan flaş aşı açıklaması: Yarın başlıyor!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yaptığı son dakika açıklamasına göre, eğlence sektöründe çalışanların yarından itibaren Koronavirüs aşısı olmaya başlayabilecekleri öğrenildi. Buna göre, müzisyenler ve oyuncular aşılanmaya başlayacak.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan flaş aşı açıklaması: Yarın başlıyor!

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de hali hazırda devam eden aşılama süreçleri hakkında son dakika açıklamaları yaptı.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamının en önemli ayaklarından biri olan aşılama çalışmalarında sıra eğlence sektörü çalışanlarına geldi.

Bu kapsamda; müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren Koronavirüs aşısı olmaya başlayacak.

Türkiye'de aşılamada yeni bir aşamaya geçiliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, üç grubun daha yarından itibaren aşılanmasına başlanacağını açıkladı.

sağlık bakanı fahrettin koca aşı

"SALGINI ÜLKEMİZİN GÜNDEMİNDEN ÇIKARACAĞIZ"

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Aşı programımızda bir grubun daha aşılanmasına başlıyoruz. Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 19:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE