Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen Öldü İddiası Ortalığı Karıştırdı

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Haluk karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Burak Sergen'in sosyal medyada öldüğü haberin doktorların onayıyla açıklanacağı iddia edildi. Sergen'in son durumuyla ilgili gerçekler peki ne?

Sadakatsiz'in Haluk'u Burak Sergen Öldü İddiası Ortalığı Karıştırdı

Burak Sergen, 3 hafta önce akciğerlerinde oluşan solunum sıkıntısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Sergen'in yapılan tetkiklerinden Covid-19 olduğu anlaşıldı.

burak sergen nihan ünsal

Sergen'le birlikte iki oyuncu ve set çalışanlarının da Koronavirüse yakalandığı anlaşılınca Sadakatsiz dizisinin çekimlerine ara verildi. 

Tüm bunlar yaşanırken Burak Sergen'in öldüğüne ilişkin bir iddia sosyal medyada hızla yayıldı.

Sergen'in sevenleri kötü haberin yayılmasıyla derin üzüntüye boğuldu.

"HALA YOĞUN BAKIMDA"

Burak Sergen'in sağlığıyla ilgili son gelişmeyi ise Nihan Ünsal yaptı.

Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal, ünlü oyuncunun sağlık durumunda değişiklik olmadığını, hala yoğun bakımda entübe durumda olduğunu açıkladı.

burak sergen nihan ünsal

Nihan Ünsal yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Burak’ın durumunda değişiklik yok. Hala yoğun bakımda entübe durumunda. Büyük bir umutla doktorlardan gelecek iyi bir haberi bekliyoruz. Burak’ın en yakın zamanda aramıza döneceğine inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:25

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE