Piyasaya Sürülmek İçin Toplanan 324 Bin Kullanılmış Prezervatif Ele Geçirildi

Cinsel hijyen ve sağlık için olmazsa olmaz ürünlerden prezervatiflerin de çok güvenli olmadığı ortaya çıktı. Sağlık uzmanlarının kullanıldıktan sonra çöpe atılmasını önerdiği prezervatifler bazı uyanıklar için geçim kapısı oldu. Vietnam'da bir depoya yapılan baskında 324 bin kullanılmış prezervatif ele geçirildi. Depo sahibi yaptığı savunmayla şaşkına çevirdi. Türkiye dahil dünyanın pek ülkesine satılan tanınmış prezervatif markalarının ürünleri Vietnam ve Tayland gibi ülkelerde üretiliyor.

Piyasaya Sürülmek İçin Toplanan 324 Bin Kullanılmış Prezervatif Ele Geçirildi

Cinsel hijyen ve sağlık olmazsa olmaz ürünlerden prezervatiflerin de çok güvenli olmadığı ortaya çıktı.

cinsel sağlık prezervatif

Sağlık uzmanlarının kullanıldıktan sonra çöpe atılmasını önerdiği prezervatifler bazı uyanıklar için geçim kapısı oldu.

prezervatif

Vietnam'da bir depoya yapılan baskında 324 bin kullanılmış prezervatif ele geçirildi. Depo sahibi yaptığı savunmayla şaşkına çevirdi. Türkiye dahil dünyanın pek ülkesine satılan tanınmış prezervatif markalarının ürünleri Vietnam ve Tayland gibi ülkelerde üretiliyor.

DEPO SAHİBİ: TEMİZLEMEK İÇİN TOPLUYORUZ

Vietnam'da yeniden satılmak için kullanılmış 324 bin prezervatif ele geçirildi.

kullanılmış prezervatif

Vietnam’ın Binh Duong eyaletindeki bir depoya düzenlenen baskında, piyasaya yeniden satılmak için kullanılmış 324 bin prezervatif ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak depo sahibi Pham Thi Thanh gözaltına alındı.

Thanh, olayla ilgili verdiği ifadesinde, "Kullanılmış prezervatifleri temizliyoruz. Ayda birer kez kullanan kişilerle temasa geçip, burada topluyoruz. Kötü bir şey yapılmadı" diye kendini savundu.

cinsel ilişki prezervatif

TUTUKLANIP CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Thanh daha sonra sorgusunun ardından tutuklanarak, cezaevine gönderildiği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 18:37

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE