Korona Testi Pozitif Çıkan Ayşe Akbey'in Gözyaşları: İnanın Bu Hale Düşmek...

Manisa'nın Kula ilçesinde son dönemde artan Koronavirüs vakaları ilçede tedirginliğe yol açtı. Kula'da bir tekstil fabrikasında çalışan Ayşe Akbey, mesai arkadaşlarında görülen Covid-19 nedeniyle çalıştığı işyerinin kapanmasından şüphelenip test yaptırdı. Sonucu pozitif çıkan Ayşe Akbey, hastanede yoğun bakımda tedavi altına alındı. Akbey, "İnanın buraya düşmek istemezsiniz!" diyerek gözyaşları içinde bir video çekip sosyal medyada paylaştı

Korona Testi Pozitif Çıkan Ayşe Akbey'in Gözyaşları: İnanın Bu Hale Düşmek...

Manisa'nın Kula ilçesinde son dönemde artan Koronavirüs vakaları ilçede tedirginliğe yol açtı. Kula'da bir tekstil fabrikasında çalışan Ayşe Akbey, mesai arkadaşlarında görülen Covid-19 nedeniyle çalıştığı işyerinin kapanmasından şüphelenip test yaptırdı. Sonucu pozitif çıkan Ayşe Akbey, hastanede yoğun bakımda tedavi altına alındı. Akbey, "İnanın buraya düşmek istemezsiniz!" diyerek gözyaşları içinde bir video çekip sosyal medyada paylaştı.

"BEN YAKALANMAM BANA BİR ŞEY OLMAZ DEMEYİN"

Manisa'da koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi gören 38 yaşındaki Ayşe Akbey, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda "Ben yakalanmam, bana bir şey olmaz" diyenleri uyardı. Talihsiz kadının videoda hüngür hüngür ağlaması dikkat çekti.

Manisa ili Kula ilçesinde son dönemde artış gösteren Covid-19 vakaları bazı vatandaşların duyarsızca davranışları nedeniyle iyice zirveye çıktı! İlçe sakinlerinden Ayşe Akbey, koronavirüs testi pozitif çıkınca tedavi gördüğü hastanede çektiği videoları sosyal medya hesabından paylaşarak, "Ben yakalanmam, bana bir şey olmaz demeyin" diye uyarıda bulundu.

Bir tekstil fabrikası çalışmasına ara verip, testi pozitif çıkan çalışanlarını 14 gün süreyle evlerinde karantinada tuttu. Kalp ve gizli şeker gibi kronik rahatsızlıkları bulunan fabrika çalışanlarından Ayşe Akbey da, mesai arkadaşlarından karantinaya alınanlar olması üzerine Kula Devlet Hastanesi'nde koronavirüs testi yaptırdı. Alınan test örneğinin sonucu pozitif çıkan Akbey, tedaviye alındı.

ayşe akbey korona

SALİHLİ DEVLET HASTANESİNE SEVK EDİLDİ HASTANEDE HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Hastalığının daha da ilerlemesi üzerine Akbey, Salihli Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Burada tedavisine devam edilen Akbey, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolar ile vatandaşlara uyarılarda bulundu. Gözyaşları ile durumun ciddiyetini anlatan Akbey, kurallara uymayan vatandaşların büyük bir riske davetiye çıkardığını söyledi. 'Ben yakalanmam, bana bir şey olmaz' düşüncesiyle kural tanımayan vatandaşların salgına yakalandıktan sonra durumun ciddiyetini anlayacaklarını da sözlerine ekleyen Akbey, tedavi gördüğü hastanede sağlık çalışanlarna kendisi ile çok güzel ilgilendikleri için teşekkür de etti.

ayşe akbey

"HERKES SARMAŞ DOLAŞ! NEFES ALMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUM"

Akbey, paylaşımında, "Öncelikle herkese günaydın arkadaşlar. Sosyal medyada bakıyorum, herkes sarmaş dolaş. Durumun ciddiyetini kimse anlamıyor. 'Ben yakalanmam, bana bir şey olmaz' demeyin. Sosyal mesafenize çok dikkat edin. İnanın bu durumda hastaneye düşmek istemezsiniz. Bir mikrop gibi hissediyorsunuz zaten. İlaçlar, vücuda aşırı reaksiyon veriyor. Herkes evde kalsın. İnanın hastanelere düşmek istemezsiniz. Benim kronik rahatsızlığım var. Bu virüs yüzünden nefes almakta zorluk çekiyorum. Burada sağlık çalışanları bize çok iyi bakıyor. Bu videoyu gerçekten çok zor çekiyorum, konuşmakta zorlanıyorum" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 20:36

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE