Karantina Altındakiler İçin Evde Yapılabilecek Etkinlik Önerileri

Çin’den tüm dünyaya yayılan ölümcül koronavirüs nedeniyle herkes kendini karantina altına aldı. MagazinBurada.net olarak okuyucularımız için evde yapılabilecek etkinlik önerilerini sıraladık.

Karantina Altındakiler İçin Evde Yapılabilecek Etkinlik Önerileri

Çin’den tüm dünyaya yayılan ölümcül koronavirüsten korunmak isteyenler kendilerini evlerinde karantina altına aldı. Bu durumu sıkıcı olmaktan çıkarmak isteyenler için evde yapılabilecek etkinlikleri sıraladık…

EGZERSİZ YAPIN…

Spor, evde otururken yemeğe merak salıp kilo almak istemeyenler için en iyi etkinlik önerisi olabilir. Kendi vücudunuzu kullanarak yapabileceğiniz basit egzersizler sayesinde bir yandan formunuzu korurken diğer yandan da hormonlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

SAÇLARINIZA İYİ BAKIN…

Saçlar, her zaman bakıma ihtiyaç duyar. Hazır eve kapanmışken bitkisel veya kozmetik ürünlerle saç bakımı yapabilirsiniz.

SİNEMA GECESİ DÜZENLEYİN…

Artık film sektörü dijitalleşmeye başladı. Bunu fırsat bilerek geceleri kendiniz ya da partneriniz için film izleyerek değerlendirebilirsiniz. Umut veren, neşeli ve romantik komedi tarzda filmler izlemeniz iyi gelecektir.

KİTAP OKUYUN…

Aldığınız ancak bir türlü okumaya fırsat bulamadığınız o kitap için en doğru zamandayız. Kişisel gelişim, mutlu sonla biten romanlar veya ilgi alanınızdaki bir konuda okumalar size iyi gelecektir.

SEKS…

Karantinayı partneri ile birlikte geçirecekler için en güzel tavsiye seks olsa gerek. Evdeki günlerinizi zevkli anlara dönüştürebilirsiniz.

EDİTÖRDEN NOT: ŞIK GİYİNİN…

Evlerine kapananlar, artık günlük rutinlerini boş vererek evde pijamalarla oturmaya başladı. Rahatlık herkesin hakkı, ancak bu durum bir süre sonra tembelleşmeye yol açıyor ve ruh halini olumsuz yönde etkiliyor… Bu yüzden tavsiyemiz, bazı zamanlarda motivasyonu yükseltmek için dışarı çıkacak gibi hazırlanıp evde de şık olma yolunu deneyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 11:25

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER