Kanseri yenen Gülay'dan kanser hastalarına destek

Geçtiğimiz günlerde kanseri yendiğini açıklayan Gülay, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kanserli hastalara destek oldu ve kanser hastalığının süreci ile ilgili önerilerde bulundu.

Kanseri yenen Gülay'dan kanser hastalarına destek

Kanseri yenen Gülay 'Saçım Saçın Olsun' projesine saçlarını bağışlayarak destek oldu. Sosyal medyadayn paylaşımı ile desteğini duyuran sanatçı kanser hastalarına önerilerde bulundu.

Kanser hastalığına erken teşhisin önemini, moralin çok önemli olduğunu, dökülen saçların zaten geri geleceğini vurgulamak için yıllar önce atlattığı bu hastalığın herkesin atlatabileceğini  vurgulamak için destek amaçlı, moral amaçlı saçını kazıtan Gülay, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta şöyle dedi:


''Bu kötü hastalığı güzel hekimlerimiz sayesinde atlatmış biri olarak, kalbimin bir kere de sizin için attığını bilmenizi isterim... Ve bir şey daha !! Biz her şekilde güzel görenlerle çok güzeliz... Saçım oldukça az,  saçımla yanınızda olamadım ama saçsızlığımla yanınızdayım. Her zaman ve  her ihtiyaç halinde birlikteyiz.. Sağlıklı yaşam dileğiyle...''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER