Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a annesinden kötü haber geldi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un annesi Çiğdem Simavi'nin koronavirüs aşısının iki dozunu da yaptırmasına rağmen hastalığa yakalandığı öğrenildi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a annesinden kötü haber geldi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un annesi Çiğdem Simavi, koronavirüse yakalandı. Simavi'nin iki doz Biontech aşısı yaptırmış olmasına rağmen virüse yakalandığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Koronavirüse yakalandığının öğrenilmesinin ardından 82 yaşındaki annesi Çiğdem Simavi'nin hastalığa yakalandığı ortaya çıktı.

Koronavirüs salgınına karşı en büyük umut olarak görülen aşılama çalışmaları tüm dünyada devam ederken, aşının etkinlik oranları da tartışılmaya devam ediyor.

çiğdem simavi

Son olarak Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un annesi Çiğdem Simavi'den gelen haber, konuyla ilgili tartışmaları yeniden gündeme getirdi.

GÖCEK'TE TATTİL YAPARKEN HASTA OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre 1 aydan bu yana Amerika'da olan ve kısa süre önce Türkiye'ye dönerek Göcek'te tekne sezonunu açan Çiğdem Simavi'nin son yaptırdığı PCR testi pozitif çıktı.

Yakınları tarafından hastaneye yatırılan Simavi'nin, korona virüs aşısının iki dozunu da yaptırmış olmasına rağmen hastalığa yakalandığı öğrenildi.

çiğdem simavi ali koç

HASTALIĞI HAFİF ATLATMASI ÖNGÖRÜLÜYOR

Diğer yandan 82 yaşındaki Simavi'nin tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldığı ve durumunun ağır olmadığı bildirildi. Simavi'nin aşının da etkisiyle hastalığı hafif atlatabileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 21:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER