Eser Yenenler İkinci Projesini Açıkladı: Herkes Hazır Olsun

Kilolarıyla başı dertten bir türlü kurtulmayan Eser Yenenler, ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. İkinci çocuğu dünyaya gelmeden zayıflamayı kafasına koyan Eser, "İkinci diyet programına" başlayacağını açıkladı

Eser Yenenler İkinci Projesini Açıkladı: Herkes Hazır Olsun

Eser Yenenler yakın dostu İbrahim Büyükak ile yemekte buluştu. Uzun süredir birbirlerini görmeyen sıkı dostlar yemekte uzun uzun hasret giderdi.

eser yenenler ibrahim büyükak

Gazetecilerin sorularını cevaplayan oyuncu Eser Yenenler, "İkinci diyet başlıyor. Herkes hazır olsun" şeklinde konuştu.

Eşi Berfu Yıldız Yenenler'den ikinci kez baba olacağının müjdesini alan Eser Yenenler ve yakın arkadaşı İbrahim Büyükak, Yeniköy'deki bir restoranda objektiflere yansıdı.

Akşam üzeri geldikleri mekandan gece yarısından sonra ayrılan ikili, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

eser yenenler berfu yıldız

"BİRBİRİMİZİ ÇOK ÖZLEMİŞİZ"

Eser Yenenler, "Bütün yaz görüşemedik. İlk defa baş başa yemek yedik. Çok özlemişiz birbirimizi. Bütün yazı konuştuk" dedi.

2015 Miss Turkey 4. güzeli Berfu Yıldız ile evli olan ve ikinci kez baba olmaya hazırlanan Yenenler, "Şahane duygular... İkinci çocuk için heyecanlıyız" şeklinde konuştu.

eser yenenler eys show

 Eser Yenenler, ikinci kez diyete başlayacağını söyledi. Oyuncu, "İkinci diyet başlıyor. Herkes hazır olsun. İbrahim benden zayıf yaz geçirdi, tebrik ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 21:09

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE