Cem Yılmaz'ın Projesi Sağlık Bakanından Onay Aldı!

Cem Yılmaz'ın Koronavirüs ile mücadele eden sağlık çalışanları için ücretsiz stand-up gösteri düzenleme teklifi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan onay aldı.

Cem Yılmaz'ın Projesi Sağlık Bakanından Onay Aldı!

Cem Yılmaz'ın, sağlık çalışanlarına moral vermek için ücretsiz etkinlikler düzenleme talebine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan yanıt geldiğini sosyal medyadan açıkladı. Yılmaz "Sayın Sağlık Bakanımız bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi" dedi.

CEM YILMAZ MASKE

Cem Yılmaz, Koronavirüs salgını nedeniyle aylardır mücadele eden sağlık çalışanları için moral toplantıları ve söyleyişiler yapabileceğini ifade etmiş ve bu önerisi için Sağlık Bakanlığı'ndan destek beklemişti. Yılmaz şu paylaşımda bulunmuştu:

"ÜCRET ALMADAN YAPMAYI GÖREV BİLİRİM"

"Pandemi boyunca sorumluluğu en yüksek seviyede olan Sağlık Bakanlığımıza önerimdir. Tüm ülkede, sağlık personeline, canıyla kanıyla mücadele eden bütün savaşçılarımıza moral toplantıları söyleşiler organize ederlerse hiçbir ücret almamak kaydıyla katılmayı görev bilirim."

sağlık bakanı fahrettin koca

"BAKAN FAHRETTİN KOCA'DAN MUTLU HABERLER ALDIM"

 Cem Yılmaz yaptığı çağrıya Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan cevap geldiğini bildirdi. Yılmaz, sosyal medya hesabı Twitter'den şu ifadelere yer verdi: 

"Sayın Sağlık Bakanımız @drfahrettinkoca Bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni çok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum .Doktorlarımız, hemşire kardeşlerimiz ve tüm sağlık emekçileriyle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz Umudum bu"

cem yılmaz stand up

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER