AVRUPA’YI SALLAYAN “TÜRK DÖNERİ” TÜRKİYE’YE GELİYOR

AVRUPA’YI SALLAYAN “TÜRK DÖNERİ” TÜRKİYE’YE GELİYOR

TÜRK İŞADAMINDAN DEV YATIRIM

Türkiye’nin her bölgesinde farklı lezzetlerde tattığımız döneri Avrupalılar da çok iyi biliyor. Almanya’nın Berlin kentinde meşhur olan Türk dönerini tüm Avrupa’ya çok özel formülüyle ithal eden işadamı Sercan Meral, Avrupa’nın her yerinde dönerciler açtı.

Avrupa’da  açtığı döner zincirleriyle ses getiren Sercan Meral’in yeni hedefi Avrupa’yı sallayan döneri İstanbul’da da sevdirmek. “Berlin Döneri” olarak bilinen kendine has özel soslarıyla harmanlanarak hazırlanan döneriyle İstanbul’da da yatırıma hazırlanan Sercan Meral ilk şubesini İstanbul’a açmak istiyor.

TÜRKİYE’DEKİ POTANSİYELE GÜVENİYOR

Döner lezzetine farklı bir bakış açısı getirmeye hazırlanan Sercan Meral, Avrupa’ya yaptığı büyük yatırımı İstanbul’a aktarma hedefinde.

Türkiye’deki gıda potansiyeline güvenen ve ekonomik verilerin de iyileşmesini fırsat bilen Sercan Meral, “Türkiye bu döneri çok sevecek. Tek bir noktada olmayacağız, tüm Türkiye’ye yayılmayı planlıyoruz ama ilk hedefimiz İstanbul. Türkiye’de döner çok seviliyor ama bu döner başka bir hiç dönere benzemiyor” dedi.

YORUM EKLE