Antalya'daki maskesiz partiyi ünlü şarkıcı ifşa etti! Öfkeden deliye döndü

Türkiye'de maske ve mesafe kuralına uyulmadan yapılan partilere bir yenisi eklendi. Antalya'da bir otelde yapılan tedbirsiz eğlenceyi Işın Karaca ifşa etti.

Antalya'daki maskesiz partiyi ünlü şarkıcı ifşa etti! Öfkeden deliye döndü

Antalya'da otellerde yaşanan maske ve tedbirsiz yapılan eğlence görüntülerinde ikinci bir skandal yaşandı. 19 Mayıs eğlencesi yaptığı anlaşılan otelde çekilen görüntülerde kimsenin maske ve sosyal mesafe kuralına aldırış etmeden gönlünce eğlendiği görüldü.

IŞIN KARACA GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ

Antalya'da sorumsuzca yapılan eğlencenin görüntülerini ünlü şarkıcı Işın Karaca paylaştı. Karaca, yaşananlara olan öfkesini "Otele eğlence var, müzisyen, restaurant ve küçük esnaf sürünsün!" sözleriyle dile getirdi.

ışın karaca

"BİZİ DAHA NE KADAR DEĞERSİZLEŞTİREBİLİRSİNİZ Kİ?"

Karaca mesajının devamında, "Yarım saat önce çekilen bu görüntüler için teşekkürler @dehabilimlier Kim kime dumduma! Sus diyorum kendime! Göze batma diyorum ama sonra önüme bir şey geliyor gece gece heyheyleniyorum!!! Paylaşıp ses çıkartan azınlık olmaktan korkmuyorum. Yanlış anlaşılmasın! Kahraman olma derdinde de değilim. Antalya maske ve mesafeyi atmışsa, deli gibi eğlencesinde hayata devam ederken bizi değersizleştiren bu sistemden ben başkaları için utanıyorum!!! Otele eğlence var! Müzisyen, Restaurant ve küçük esnaf sürünsün! Açıklama ise pandemi! Ben bu video da bir pandemi görmüyorum! Çifte standartların göbeğinde yaşamaktan inanılmaz yoruldum! Bizi ne kadar daha değersizleştirebilirsiniz ki?" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 23:31

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE