79 Yaşındaki İş Adamı Asil Nadir 43 Yaş Küçük Karısından Bebek Bekliyor!

Türkiye'de bir dönem elektronik eşya markası Vestel'i açarak başarılı bir girişim örneği sergileyen iş adamı Asil Nadir, 79 yaşında yeniden baba oluyor. Kendisinden 43 yaş küçük genç karısı Nur Nadir'in hamile olduğunu öğrenen Asil Nadir, 6. kez baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

79 Yaşındaki İş Adamı Asil Nadir 43 Yaş Küçük Karısından Bebek Bekliyor!

Türkiye'de bir dönem gıda, medya ve elektronik alanlarında yatırımlar yapan iş adamı Asil Nadir, yeniden baba olacak.

 Türkiye'de bir dönem elektronik eşya markası Vestel'i açarak başarılı bir girişim örneği sergileyen iş adamı Asil Nadir, 79 yaşında yeniden baba oluyor.

Kendisinden 43 yaş küçük genç karısı Nur Nadir'in hamile olduğunu öğrenen Asil Nadir, 6. kez baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor. 

ZİMMETE PARA GEÇİRME SUÇUNDAN HAPİS YATMIŞTI

İngiltere'de zimmet suçundan hüküm giyerek 5 yıl hapis yatan ve ülkesine iade edilen 79 yaşındaki KKTC'li iş adamı Asil Nadir, bir kez daha baba oluyor.

Nadir'in 36 yaşındaki eşi Nur Nadir, hamileliğini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile duyururken, Kıbrıs Medya Grubu'nda çalışanlara baklava dağıttı.

1980'de İngiltere'nin en zengin insanları arasında yer alan iş adamı Nadir'in önceki evliliklerinden 4 erkek çocuğu bulunurken, geçtiğimiz yıl ise Lisa Nur Nadir, adında bir kız çocuğu dünyaya gelmişti.

Asil Nadir KKTC'nin en büyük medya kuruluşu Kıbrıs gazetesi ile televizyonunun sahibi ve Ada'nın en ünlü isimlerinden.

İngiltere'deki şirketlerinin batmasından sonra 1993'te KKTC'ye gelen Nadir 2005 yılında Neriman Nur ile ikinci evliliğini gerçekleştirdi.

2010 yılında kendi isteği ile İngiltere'ye dönen ve batan şirketleri nedeniyle yargılanarak 10 yıl hapis cezasına çarptırılan Nadir, 2 yıl önce Türkiye'ye iade edildi.

Nadir Silivri Cezaevi'nde bir gün kaldıktan sonra KKTC'ye döndü.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 22:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE