41 Yaşındaki Güzel Oyuncu Songül Öden'den Kötü Haber

Kıvanç Tatlıtuğ ile oynadığı Gümüş dizisiyle adını Türkiye'ye duyuran ünlü oyuncu Songül Öden'den kötü haber geldi.

41 Yaşındaki Güzel Oyuncu Songül Öden'den Kötü Haber

Gümüş, Umutsuz Ev Kadınları, Kayıtdışı gibi dizilerin yanı sıra Ekşi Elmalar filmindeki oyunculuğu ile tanıdığımız ünlü oyuncu Songül Öden, Koronavirüs'e yakalandı.

songül öden

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz aylarda rol aldığı tiyatro oyunu ertelenince çok üzülen ve "Bu dönemin hemen bitmesini diliyorum" temennisinde bulunan Songül Öden'in Koronavirüs testi pozitif çıktı.

Kendini hemen karantinaya alan 41 yaşındaki oyuncunun, sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde istirahat ettiği öğrenildi.

SONGÜL ÖDEN ŞEREF BEY DİZİSİNDE HALUK BİLGİNER İLE BAŞROLÜ PAYLAŞIYORDU

Songül Öden son olarak Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de yayınlanan Şeref Bey dizisinde rol alıyordu. Usta oyuncu Haluk Bilginer ile karşılıklı dizinin başrolünü paylaşan Songül Öden'in Koronavirüse yakalanması nedeniyle dizinin çekimlerin aksama meydana geldi.

şeref bey dizisi

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:22

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE