Turabi Çamkıran; başarılı parkur performansı, ada konseylerindeki ilginç sözleri ve rakipleriyle yaşadığı tartışmalarla Survivor’ın en çok konuşulan isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor.Geçirdiği sağlık sorununun ardından All Star için hazırlıklara başlayan Turabi, yeni sezon öncesi sürpriz şekilde ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile bir araya gelmişti.

6554599686b247418866ea32

Neslihan Atagül çölde ATV ile şov yaptı! Neslihan Atagül çölde ATV ile şov yaptı!

ÜZÜCÜ HABERİ DUYURDU

Survivor'ın daha önceki sezonlarında başarılı performans gösteren Turabi, All Star 2014'e katılamayacağını takipçileriyle paylaştı.

6554597e86b247418866ea30

"İNTERNETTE GÖRDÜKLERİNİZE İNANMAYIN AMA GELEMEYECEĞM"

Survivor'ın güçlü isimlerinden Turabi Instagram hesabında yaptığı paylaşımda, "Rahatsızlığımın nedenini sorup duruyorsunuz arkadaşlar. Anlatayım. The Challenge yarışmasını kazanıp Hollywood sektörüne girince gizli ve çok güçlü bir yapının dikkatini çektim. Hatta Facebook’ta gördüğüm bi habere göre Cem Yılmaz ve Tarkan’da bu yapının üyelerinden. Bana, aralarına katılmam karşılığı Beverly Hills’te lüks bir villa, 100 milyon dolar nakit para ve Hollywood’ta senede en az bir yüksek bütçeli filmde başrol teklif ettiler. Hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Ama karşılığında sadakatimi ölçmek için köpeğimin canını almam gerektiğini söylediler. Hemen teklifi red ettim. Sonrasında da suikast girişiminde bulundular ama başarısız oldular. Halen deniyorlar ama dostlarım sayesinde çok şükür hayatta kalmaya devam ediyorum. Uzun lafın kısası İlluminati’nin suikast girişimi sonucu bu hale geldim. Maalesef Survivor All Star2024 ‘e sağlığım yetişmeyecek. Şimdiden yarışmacılara bu efsane sezonda başarılar dilerim. Sakatsız, belasız güzel bir sezon geçirirler umarım. İnanmayın. Şaka, yok İlluminati filan. İnternette her gördüğünüz her şeye inanmayın ama gelemeyeceğim. Kalın sağlıcakla." ifadelerine yer verdi.