Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yaptığı Kanal D’nin sezona damga vuran işi Sadakatsiz yoluna dolu dizgin devam ediyor. Dizide Derin karakterine hayat veren Melis Sezen’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. O paylaşım sonrası dizinin sıkı takipçilerini büyük bir merak aldı.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?..

Derin’in yaşadıklarını daha fazla kaldıramayarak Volkan’ı evden kovduğu görülürken, iyice çığırından çıktığı ve evde her şeyin birbirine girdiği sahnede Asya’nın ortaya çıkması ise çok şaşırtmıştı.

Derin ve Volkan arasında çok çetin bir tartışmanın yaşandığı evdeki dağınıklıktan anlaşılıyor ama Asya’nın evde ne aradığı da bir başka muamma!

Her hafta yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına çeken ve heyecan dolu anlar yaşatan Sadakatsiz dizisinin bu hafta da çarpıcı gelişmelere sahne olacağı anlaşılıyor.

Volkan ve Derin’in evine gelen Asya gördükleri karşısında ne yapacak? Derin, nasıl bir intikam planı hazırlıyor? Bu soruların yanıtını bu akşam alacağız ama merakı arttıran paylaşımı ile Melis Sezen de dikkatleri üzerine çekti.

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’de Olay Paylaşım! ‘Bu Sefer Çok Fena…’

Ertan Saban ve Devrim Özkan'lı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine Sen Çal Kapımı'ndan bomba transfer Ertan Saban ve Devrim Özkan'lı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine Sen Çal Kapımı'ndan bomba transfer

Oyuncu, diziden bir sahneyi paylaşarak “Bu sefer çok fena” notunu düştü ve ateş emojileri ekledi.