Kanal D’nin geçtiğimiz çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen ve büyük ses getiren dizisi Sadakatsiz, 14 ekim çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un olduğu, BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği Sadakatsiz'in 2. bölümüne Asya'nın, eşinin kendisini aldattığı Derin'in hamileliğini öğrenmesi damga vurdu.

cansu

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Somer Sivrioğlu ile Mehmet Yalçınkaya MasterChef'i bırakıyor mu? Acun Ilıcalı paylaştı Somer Sivrioğlu ile Mehmet Yalçınkaya MasterChef'i bırakıyor mu? Acun Ilıcalı paylaştı

İhanetiyle Ezel dizisine damga vuran Eyşan rolünü canlandıran Cansu Dere, Sadakatsiz dizisindeki başarılı oyunculuğuyla sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte Twitter'daki Sadakatsiz ve Cansu Dere paylaşımlarından bazıları.

cansu

cansu

cansu

cansu

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Asya, Volkan'a ihanetini itiraf ettirmeye çalışıyor. Olan biteni anlayan Asya, Volkan ile konuşmaya kararlıdır. İhanetini itiraf ederse her şeyin eskisi gibi olacağını söyler. Zira hala Volkan'ı sevdiğini dile getirir. Ancak bu çaba nafiledir. Volkan ihaneti itiraf etmeye yanaşmaz. Öte yandan Ali’nin babasıyla kampa gitmek için kurduğu hayaller, Asya’nın kararını etkileyecektir.

sadakatsiz

Volkan ve Ali kamptayken Asya’yı hastanede bekleyen büyük bir sürpriz ise, tüm dengeleri alt üst edecektir.