Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu! Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu!

Geçtiğimiz aylarda Rihanna ile ilk bebeğini kucağına alarak baba olan 33 yaşındaki dünyaca ünlü rapçi ASAP Rocky, "silahlı saldırı" suçundan yargılanıyor.

ASAP ROCKY SUÇLAMALARI REDDETTİ

"ASAP Relli" takma adlı şahsı vurduğu öne sürülen ASAP Rocky, gözaltına alındı. Ünlü rapçi, çıktığı mahkemede kendisine yöneltilen suçlamaları reddetti.

"ASAP Relli" takma isimli şahıs, rapçinin kendisini vurduğunu ve elinden yaralandığını iddia ederek, mahkemeye başvurdu. ABD'li rapçi, suçlu bulunursa dokuz yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

Rihanna'nın sevgilisi ASAP Rocky tutuklandı.. 'Silahlı saldırı' suçlaması!

Los Angeles İlçe Bölge Savcısı George Gascon yaptığı açıklamada, "Kamusal bir yerde silah sıkmak, yalnızca hedefteki kişi için değil, Hollywood'u ziyaret eden masum ziyaretçiler için de trajik sonuçlarla sonuçlanabilecek ciddi bir suçtur." ifadelerini kullandı.

Savcı Gascon, "Ofisim bu davadaki delilleri kapsamlı bir şekilde gözden geçirdi. Ateşli silah kullanıldığı iddiasının dosyaya eklenmesinin gerekli olduğuna karar verdi." dedi.