Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ, geçtiğimiz gün Hürriyet’ten Savaş Özbey’in sorularını yanıtladı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi tek celsede boşandı! Yeni aşkı magazine bomba gibi  düştü! Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi tek celsede boşandı! Yeni aşkı magazine bomba gibi düştü!

YAĞMUR İŞİME KARIŞMAZ..”
Sosyal medyada girdiği polemiklerle sık sık gündeme gelen Altuğ, kendisine sorulan “Sosyal medyadaki art niyetli yorumlara bir türlü kayıtsız kalamıyorsunuz. Kendinizi mi tutamıyorsunuz, bazılarına Yağmur mu cevap yazıyor?” sorusuna şu cevabı verdi:
“Yağmur işime, hesaplarıma falan hiç karışmaz. Onunla alakası yok, ben kendimi tutamıyorum.”

“BACAK DEKOLTEME GÜVENİRİM..”
Oldukça keyifli geçen sohbete Pınar Altuğ’un dekolte itirafı da olay oldu. Ünlü oyuncu, “Hangi dekoltenize daha çok güvenirsiniz?” sorusuna, “Bacak dekolteme güvenirim” cevabını verdi.

“AYAKLARIMI BEĞENİRİM..”
Savaş Özbey güzel oyuncuya, “Ayaklarınızla ilgili bir sürü yerde yazılara, notlara rastladım. Çok mu güzeller fetişistler mi çoğaldı?” sorusunu sordu. Pınar Altuğ bu soruyu, “Ayaklarımı beğenirim o ayrı ama bence fetişistler hep vardı, şimdi kendilerini daha özgür hissediyorlar” sözleriyle yanıtladı.