Şarkıcı Melike Şahin sessiz sedasız evlendi! Evlendiğini bakın nasıl duyurdu Şarkıcı Melike Şahin sessiz sedasız evlendi! Evlendiğini bakın nasıl duyurdu

Eşinin kalp krizi geçirdiği sırada banyoda olan Özgü Namal, banyodan çıktıktan sonra kalp krizi geçiren hayat arkadaşının cansız bedeniyle karşılaştığı öğrenildi. Özgü Namal 2013 yılında babası Kubilay Namal’ı kanser yüzünden kaybettiği dönemde tanıştığı ve aşık olduğu Ahmet Serdar Oral’ın yürek burkan bir hikayesi ortaya çıktı.

10 YIL ÖNCEDE KALP KRİZİ GEÇİRMİŞ..
Tv100’ün haberine göre Ahmet Serdar Oral, 10 yıl önce de kalp krizi  geçirmiş ve kalbi 20 dakika durmuştu. Sonrasında yapılan müdahalelerle hayata döndürülen Oral, ölümden döndükten sonra çalıştığı şirketten ayrılarak yeni hayatında yoga ve nefes terapilerine başlamıştı.

CENAZEYE KATILAMAMIŞTI

Ahmet Serdar, son yıllarda açmış olduğu nefes kamplarında eğitmenlik yaparken doğada vakit geçiriyordu. Özgü Namal’ın yeniden setlere dönmesini isteyen Oral’ın ani ölümü sevenlerini yasa boğdu. Cenaze töreninde duygusal anlar yaşanırken, Özgü Namal’ın cenazeye gelmemesi dikkat çekmişti.
Ünlü oyuncunun Kurtlar Vadisi’nden çalışma arkadaşları Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener cenazeye katılırken,  Raci Şaşmaz’ın gözyaşlarına boğulduğu görüldü. Ünlü senarist Bahadır Özdener, Özgü Namal’ın neden cenazeye katılamadığı sorusuna “çocuklar küçük, onların başında” cevabını vermişti.