Yaklaşık 2 yıl önce eşi Serdar Oral’ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, uzun süredir bir projede yer almıyor ve basından uzak bir hayat yaşıyor. Ünlü oyuncu şimdilerde çocukları Nefes ve Elem Su ile Bodrum’da tatil yapıyor.

Özgü Namal çılgına döndü: Ben onlar gibi değilim!
Namal ve çocukları önceki gün Ortakent’teki bir plajdaydı. Beyazlamış saçları ve zayıflamış haliyle dikkat çeken Namal, objektifleri fark edince sinirlendi. Üstünü giyip çocuklarını yanına çağıran oyuncu, plajı terk ederken muhabirlere bağırdı.

''HEMEN SİLİN O FOTOĞRAFLARI''

“Burası özel bir alan, beni çekemezsiniz. Hemen silin o fotoğrafları” diyen Özgü Namal, “Sizi burada çekmemizde yasal anlamda bir sıkıntı yok. Lütfen sakin olun” cevabını alınca daha da sinirlendi.

"Hatay'da baraj patladı" paylaşımı sonrası ifade veren Oğuzhan Uğur, adliye önünde konuştu! "Hatay'da baraj patladı" paylaşımı sonrası ifade veren Oğuzhan Uğur, adliye önünde konuştu!

Özgü Namal çılgına döndü: Ben onlar gibi değilim!

Oyuncu, aynı gün aynı yerde eşi ve çocuğuyla görüntülenen Azra Akın’ın oturduğu yeri işaret ederek şöyle dedi:
“Buradakiler çocuklarının çekilmesini isteyebilir ama ben istemiyorum, ben onlar gibi değilim!”

Özgü Namal çılgına döndü: Ben onlar gibi değilim!

''BEN GAZETEDE ÇIKMAK İSTİYORUM''

Özgü Namal’ın sinirli şekilde uzaklaşmasının ardından muhabirlerin yanına gelen oğlu Nefes, kısık sesle “Abi fotoğrafları bence silmeyin, çünkü ben gazetede çıkmak istiyorum” dedi. Nefes’in bu isteği gülümsetti.