Rafet El Roman'dan çarpıcı açıklamalar!

Aşk şarkılarının usta ismi Rafet el Roman, tüm bilinmeyenlerini  sadece “Magazin Burada’ya açıkladı. “Magazin Burada” Muhabiri Engin Aytaş’ın sorularını yanıtlayan Ünlü şarkıcı adeta içini döktü. 

Rafet El Roman'dan çarpıcı açıklamalar!

Geçtiğimiz günlerde Deniz Seki ile Harbiye Açıkhava’da muhteşem bir konser veren Rafet El Roman, her yaz olduğu gibi bu yaz da tatilini Türkiye’de yapıyor.

"SOSYAL MEDYAYI GÖNÜL İŞLERİ İÇİN KULLANIYORUM"

Bodrum, Çeşme gibi yerlerde ailesi ile tatil yapan ünlü şarkıcı İstanbul’da konseriyle tatile kısa bir ara verdi. Tatiline devam edecek olan Roman, suyu sevmediği için yüzmeyi sevmediğini anlattı. Havuzlu bir evde oturduğu halde hiç havuza girmediğini söyleyen şarkıcı tatillerde haylazlıklar yaptığını açıkladı. Roman, gönül ilşkileri için sosyal medyayı kullandığını itiraf etti. “Çapkın” kelimesinin üzerine yapıştığını söyleyen şarkıcı, 3 yıldır hayatında kimse olmadığın ve aşkı özlediğini dile getirdi.

"REYNMEN, KISKANILIYOR"

Aşk şarkılarının başarılı ismi ayrıca, son günlerde sıkça eleştirlere maruz kalan Reynmen’e de destek verdi. Kendisinin de ilk çıktığı yıllarda çok eleştirildiğini ve yılmadığını vurguladı. Reynmen’in çağa ayak uydurduğu için kendi medyasına sahip olduğunun altını çizen Rafet El Roman, ünlü fenomeni bazı çevreler tarafından kıskanıldığını da savundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 00:08

Hanife Akliman

YORUM EKLE