Mustafa Topaloğlu Açıkladı: Uzayda Koronavirüs Var mı? (Video Haber)

Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu, insanlığı tehdit eden koronavirüs hakkındaki bilgilerini paylaştı. Koronavürüs sonrası oluşacak yeni dünya düzenine dikkat çeken Topaloğlu, sosyal medyanın ünlülere verdiği zararları anlattı.

Koronavirüs salgınında aslında canımızı sıkacak bir durum olmadığını anlatan Mustafa Topaloğlu, koronavirüsün ilk çıktığı günden beri takibinde olduğunu, kronik rahatsızlığı olan insanları tehlikede olduğunu belirtti. Ayrıca uzmanların açıkladığı kurallara uymamız gerektiğini aksi takdirde hastalığı istemeden yayabileceğimizi söyledi.

KORONAVİRÜS DÜNYA DIŞINDAN MI GELDİ?

Uzaylı sanatçımız, dünya dışında virüs olmadığını ama yaşam olduğun belirtti.

UZAYDA YAŞAMI İLK BEN KEŞFETTİM

İnsanoğlunun uzayda yaşam aradığına vurgu yapan uzaylı türkücü, ''Uzayda hava alıp yaşayabileceğimiz yerler çok. Dünyaya bir şey olduğu zaman uzayda bir gezegene taşınabiliriz. Uzayda da bir şey olduğu zaman buraya taşınabiliriz. İnsanlar gezegenler arası taşınabilirler, rahat olsunlar.'' dedi.

INSTAGRAM, YOUTUBE SANATÇILARA ZARAR VERİYOR

Sosyal medyayı kümese, televizyonu ise saraya benzeten Topaloğlu, 'Instagram, Youtube sanatın kişiliğine uymuyor, bize zarar veriyor. Bizim dünyamız televizyon.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 17:01

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE