Mahmut Tuncer: Her Kafadan Bir Ses Çıkıyor!

Market alışverişi yaparken kameralara yakalanan Mahmut Tuncer, koronavirüsü hakkındaki düşüncelerini söyledi.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, koronavirüs salgını nedeniyle kendisini bahçe işlerine verdi. Alışveriş yaptıktan sonra kameralara demeç veren Tuncer, her kafadan farklı bir ses çıktığını, sabahtan akşama kadar televizyon karşısında koronavirüs haberleri izlemenin yanlış olduğunu belirtti.

MUHABİRİ ÖNLEM ALMASI İÇİN UYARDI

Dobralığı ve dürüstlüğüyle tanınan Mahmut Tuncer, kameraman ve muhabirde maske ve eldiven göremeyince 'niye önlem almıyorsunuz' şeklinde ikaz etti. Muhabirin, 'ellerimizi dezenfekte ettik röportaj yaparken mesafeyi koruyoruz.' açıklaması Tuncer'i rahatlattı.

VİRÜSTEN DOLAYI KENDİNİZİ BAHÇE İŞLERİNE Mİ VERDİNİZ?

Bahçe için malzeme aldığı görülen Tuncer, her sene baharın gelişini kutlamak için çiçekler ektiğini belirtti.

HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYOR

Koronavirüs Hakkında ne düşünüyorsunuz? sorununa Tuncer: ''Önlemlerimiz gayet iyi hazırlığımız dört dörtlük. Elimizi, yüzümüzü, gözümüzü temizleyerek insan içini rahat tutmalı. Eğer temizliğin varsa diğer konularda kendini yormaman lazım. Her gün sabahtan akşama kadar televizyonun karşısına geçip koronavirüsü dinlemeyin. Çünkü her kafadan bir ses geliyor. Biri diyor eldiven takın öbürü diyor eldiven takmayın. Biri diyor maske takın öbürü ne gerek var gardaşım diyor.'' ifadelerini kullandı. Siz ne diyorsunuz sorusuna da Tuncer: 'Evde çocuklarla olunca maske takıyorum. Dışarı çıktığım zaman takmıyorum.' dedi.

ÇEVREMDE VİRÜS VAKASI YOK

Yakın çevresinde koronavirüs vakası olmadığını anlatan Tuncer, 'Olmadı ama muhakkak olacaktır. Buna hazırlıklı olmak lazım. Ama önemli olan insanlar sağlıklarını bilinçli bir şekilde kontrol etmeli.' dedi.

MAZERETSİZ DELİYDİM ŞİMDİ MAZERETLİ DELİ OLDUM

Mahmut Tuncer'in eşi Işıl Tuncer, temizlik konusunda titiz olduğunu virüsten önce de çok fazla temizlik yaptığını anlattı. Işıl tuncer çok fazla temizlik yaptığını 'Mazeretsiz deliydim şimdi mazeretli deli oldum' cümlesiyle ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 14:03

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER