30 Nisan’da Magazin Dünyasında Neler Oldu?

Magazin Burada olarak sizin için gündemin nabzını tutuyoruz. Magazin dünyasında öne çıkan gelişmeleri, günün en önemli magazin haberlerini ve ünlülerin en güncel Instagram paylaşımlarını "Magazin Dünyasında Bugün Neler Oldu?" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

30 Nisan’da Magazin Dünyasında Neler Oldu?

Magazin dünyasının en önemli gelişmelerini sizin için tek çatı altında topladık. Peki bugün Magazin Dünyasında neler oldu?

  • 90’lı yıllarda saçlarının ve gözlerinin güzelliği ile adından sık sık bahsettiren Pınar Dilşeker, yaptırdığı estetik sonrası adeta evrim geçirdi.  Şinanari şarkısı ile bir döneme damgasını vuran Dilşeker, yeni haliyle hayranlarını üzdü.

  • Ünlü manken Ebru Şallı'nın iki senedir hasta olan 10 yaşındaki oğlu Pars'a kemik iliği verdiği öğrenildi. Pars, geçtiğimiz günlerde lenfoma kanserine yenik düşerek hayata gözlerini yummuştu.

  • Zalim İstanbul’un Şeniz’i Mine Tugay, karantina günlerinden renkli fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 08:37

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE