1 Mayıs'ta Magazin Dünyasında Neler Oldu?

Magazin Burada olarak sizin için gündemin nabzını tutuyoruz. Magazin dünyasında öne çıkan gelişmeleri, günün en önemli magazin haberlerini ve ünlülerin en güncel Instagram paylaşımlarını "Magazin Dünyasında Bugün Neler Oldu?" sayfamızdan takip edebilirsiniz.

1 Mayıs'ta Magazin Dünyasında Neler Oldu?

Magazin dünyasının en önemli gelişmelerini sizin için tek çatı altında topladık. Peki bugün Magazin Dünyasında neler oldu?

  • Ünlü oyuncu Burak Özçivit’in ramazan ayı nedeniyle yardıma muhtaç birçok aileye gıda kolisi ve para desteği yaptığı ortaya çıktı.

  • Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşkla gündemden düşmeyen Ece Erken, geçtiğimiz günlerde ilişkilerinin bittiğini duyurmuştu. Bu gelişmeler sonrası eş Benan Mahmutyazıcıoğlu, manidar bir paylaşımda bulundu. Paylaşımına şu notu düştü: "Anneden not: Sakin kaldığın zaman , hayat senin yapmak istediğin şeyi öyle güzel önüne seriyor ki,sonunda kılını bile kıpırdatmadan tüm taşların yerine oturuşunu seyrediyorsun. Herkesin ve her şeyin zamanı var."

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 12:58

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE